Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon van-e olyan beállít...

Facebookon van-e olyan beállítás, hogy ne mutassa mások idővonalán, ha részt vennék egy eseményen?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyeneket bejelölni. De van olyan edzés, ahol az edző kéri, hogy aki részt venne az órán, az jelezze az eseménynél. Itt ilyen a bejelentkezés sajnos. Az nem zavar, ha valaki rákattint és megnézi, kik mennek. Csak az, hogy az ismerőseim értesítést kapnának, hogy részt veszek egy eseményen. Én mindig kapom mások értesítéseit. Be tudnám ezt valahogy állítani, hogy ne legyek túl feltűnő?

2017. aug. 6. 18:08
 1/2 láng andris ***** válasza:
Valahol belehet jelölni hogy egy poszt privát legyen
2017. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdés nem a posztokra irányul, hanem az eseményeken való részvétel jelzésére. Pl: jött nekem értesítés, hogy XY ismerősöm részt vesz egy eseményen. De ha én is részt vennék egy eseményen, azt nem szeretném világgá kürtölni. Nem akarom, hogy másoknak értesítés menjen vagy az idővonalukon megjelenjen. Hogy akkor miért jelölném be, hogy ottleszek? Mert csak így tudok az adott órára jelentkezni.
2017. aug. 7. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!