Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a paypal egyenleget...

Hogy kell a paypal egyenleget feltölteni banki átutalással? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát abszolút utalásszűz vagyok még, csak KP-ban fizettem eddig mindent. Szlovákiában lakom, a bankom a Postabank, ezért is kérdem hogy ismeretlenebb bankoktól is lehet utalni? Tehát nem egy OTP, K&H vagy Raiffaisen bank...

Aki már utalt bankszámláról paypalre, leírná, hogy csinálta? Olvastam ugyan leírásokat, de mind más, némelyik bonyolult volt, volt olyan is ami azt írta hogy el kell menni a bankomhoz, ott kapsz 4 jegyű azonosító kódot, és ezt kell megadni a paypalre. Na ez nekem kínai, egyszerűbb magyarázat kell.

Ja és még: írták, hogy a paypal emailben küldd értesítőt a sikeres tranzakcióról, de a bank is küldd értesítőt?



2017. aug. 9. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és az még kimaradt, hogy lehet úgy feltölteni a paypalt ahogy a twitch/youtuberek csinálják? tehát donate-al? tehát saját magadnak "adakozol"? ugy miben más? egyszerűbb?
2017. aug. 9. 14:03
 2/8 anonim válasza:
4%
Szia, ha jól tudom a paypalra összeget nem lehet feltölteni. A legkönyebb verzió, hogy a bankkártyádat csatolod a payphoz és onnantól minden paypalos vásárlásnál automatkiusan az összeg levonódik a bankszámládról.
2017. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Normál esetben egy sima banki utalás kell a Paypal által megadott számlára az accountodnál látható azonosítóval.

De sokkal egyszerűbb kártyát használni.

2017. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bemész bármelyik bankba viszed a pénzt és a PayPal fiókod "Top UP" menüpontjában írt négy sort leírod egy papírra. Ez tartalmazza a címzett nevét, bankját és bankszámlaszámát, ez az első 3 sor. A negyedik meg a te azonosítód, ahova a pénzt kapod majd, ez a közlemény sorba megy. 3-4 nap és ott a pénz.
2017. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok, mindenképp bankba kell menni? Mert azt csak a bankkártyásnál olvastam, hogy ahhoz kell az azonosító. De ha tudod konkrétan a bankszámlaszámot, kódot stb, akk mért nem lehet akár otthon is megcsinálni????
2017. aug. 9. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy is lehet, csak azért a KP-st írtam mert azt csináltad eddig is és az nem kerül pénzedbe...


Utalás esetén ugyanazon adatokat írod be amit leírtam...

2017. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akk még egyszer, a biztonság kedvéért: banki utalásnál tehát tényleg nem kell a bankomhoz menni kódért, azonosítóért stb? csak beirom az adatokat paypalba aztán utalás???
2017. aug. 9. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!