Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldalak értesítési...

Facebook oldalak értesítési hiba. Hónapok óta fent áll ez a bug, más vajon tapasztalta már?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogyha egy Facebook oldalon időzítek egy bejegyzést, majd amikor az publikálva lesz, nem küld róla értesítést, ellenben, ha én magam manuálisan teszem közzé a posztot, abban a pillanatban kapok értesítést, amint közzétettem, pl. ezt: "Az "XY" oldal közzétett egy frissítést: ..."

Miért van ez, és miért nem lehet tenni semmit annak érdekében, hogy a beidőzített posztokról is küldjön mindig értesítést? Semmi se használ, már számtalanszor jelentettem a hibát a Facebooknak de semmi se változott...

Még annyit, hogy ez egy kb. 2,5 éve létrehozott oldalnál van így. Tesztelésképp létrehoztam egy új oldalt, bekedveltem, bekapcsoltam, hogy mindenről küldjön értesítést és időzítettem egy posztot, arról viszont kaptam értesítést (kicsit később ugyan, de jött). A régi oldalamnál viszont nem, kizárólag ha manuálisan teszem közzé a tartalmat / nagyon ritkán, ha úgy gondolja, az időzített dolgokról is értesít, de 10-ből 9-szer nem /.


Fontos volna, ha ez megoldódna, mert egy csomóan nem is látják az új képeimet, hiszen értesítést se kapnak róluk, a hírfolyamot meg nem mindenki böngészi végig (ez a kedvelések számából is erősen kitűnik - nem, nem érdekel különösképpen a lájkok száma, csak ezt tudom levonni ebből)...



2017. aug. 9. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!