Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az OneDrive-on és Mega-n...

Az OneDrive-on és Mega-n MediaFire-n be lehet állitani a klienssén, ha a gépről törlöm a fájlt de a felhőbe meg maradnak a fájlok?

Figyelt kérdés
A Google Drive-on be lehet állitani tudom.

2017. aug. 19. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

OneDrive-on sem. A kliens és a felhőben tárolt adatok _szinkronizációjának_ az a lényege, hogy ugyanaz van fent, mint nálad. Ha nem így lenne, mi értelme lenne? Azt tudod megcsinálni, hogy adott mappára, vagy file-ra kikapcsolod a sznkronizálást. Ekkor a kliensed a helyben tárolt file-t/mappát le is törli a gépedről, de a webről még eléred, ha kell.


A Mega-ról nincs infóm, de ha ilyen szinkronizálós kliense van, az sem hiszem, hogy másként működne.

2017. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha nem így lenne, mi értelme lenne? Azért lenne jó gépen nem foglalna helyet, ha újba rakom a Windowst akkor se veszne el a fájl. A Google Drive-on be lehet állítani az új kliensnél. A MediaFire-ról nem tudsz valamit?


Az az egy gondom a OneDrive-nál, a kliensénél nem tudom be állítani hogy ne a (C) meghajtóról szinkronizáljon hanem a (D) meghajtóról. Hogy tudom ezt be állítani az OneDrive-nál? A Google Drive-on be tudom állítani.

2017. aug. 21. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!