Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újratelepített gépen nem megy...

Újratelepített gépen nem megy a wifi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég újratelepítettem az asztali gépemet (megjegyzem 1.-ször csinálok ilyet) és nem tudom hozzácsatlakoztatni a wifihez a gépet. Próbáltam már a driverdoc programmal, de azzal sem sikerült. Mi a teendő?

2017. aug. 20. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kell rakni a drivert, anno az alaplaphoz kellett adniuk.
2017. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Használtam vettem. Nincs hozzá.
2017. aug. 20. 02:27
 3/7 anonim válasza:
Volt már ilyen nekem is kétszer egy 2015-ös rooter volt. Újra raktam a gépem de utána nem csatlakozót a gép a wifi-re. Ki derült hogy a rooter a meg jegyzett ID-t nem ismerte fel. Mivel új ID-nek hitte stb.... csak újra kell indítani teljesen a rootert vagy esetleg jelszót cserélni. :)
2017. aug. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

"Használtam vettem. Nincs hozzá."


Komolyan nem értem, egyeseknek minek internet. :D

2017. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem értek hozzá. De gondolom alaplap driverre gondolt az első válaszoló.
2017. aug. 20. 22:03
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

És szerinted a hardver gyártó oldalán nem tölthetők le ezek a driverek? Magától nem oldódik meg, hogy még csak meg sem próbálod azt a nyüves netet használni.


Hardver márkája, típusa, Google barátod. És máris csodákat lehet művelni.

2017. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat. Igazad van! Köszönöm!
2017. aug. 21. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!