Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Analytics-szel megoldható?

Google Analytics-szel megoldható?

Figyelt kérdés
Szeretném látni, hogy az én internetemet használók milyen kulcsszavakra keresnek rá Google ban. Valahogy le lehet reportálni, csak nem tudom hogyan. Írhattok privátba is, meghálálom (Forintban)

#Analytics #search tracking
2017. aug. 20. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hálálhatod EUR -ba is, akkor se fogják megoldani. :-)

Maximum úgy tudod monitorozni, ha modem és a router közé beraksz egy másik gépet, ami átjáróként funkcionál.

Akkor tudod a hálókártyát monitorozni, és azon menő adatforgalmat.

2017. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rossz válasz.
2017. aug. 20. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nem
2017. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Szerintem legfeljebb IP alapján lehetne így szűrni, így attól függ milyen internet szolgáltatás van.


Ha nincs publikus IP osztva, hanem NAT-ol a szolgáltató, akkor rengeteg más előfizetővel közös az IP, így a már említett "okos" router-t tudom szintén javasolni, ami csak a saját forgalmat figyeli.

Ha van publikus IP, akkor azt egyrészt monitorozni kell, hogy milyen gyakran változik (az adott IP-t mettől-meddig használjátok), és az IP-k alapján lekérdezgetni az adatokat - másrészt időintervallum nem biztos, hogy olyan pontosan beállítható a lekérdezésnél, így szintén belekerülhetnek nem hozzátok tartozó adatok. Valamint kézzel lassú az egész procedúra, ha naponta van IP változás.

2017. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!