Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone HomeNet? Többi lent.

Vodafone HomeNet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha elfogy az 50GB netem, akkor egyáltalán nem lesz netem vagy csak belassítják? Akiknek ilyen van, gondolom érti és tudna segíteni! Előre is köszönöm!

2017. aug. 21. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk is Vodafone mobilnet van a gépen, viszont nem ez a "HomeNet" hanem a 12GB-os csomag. Úgy van, hogy ha elfogy az adatkeret, akkor lassítják.


De nem is akárhogyan, kb. használhatatlan lesz.. :D

Egy átlagos fórum /weblap betöltésére 1-2 percet kell várni, a Facebookra olyan 40 másodpercet, egy 5 perces videóra kb. 1 órát kell várni, hogy nézhető legyen..stb stb. Csak erős idegzetűeknek! :D


Igazából 12GB olyan 2 hétre elég, ha nem csinálok kb. semmit.

Ha néha-néha megnézek 1 videót, olyan 1 hétre elég, de kizárólag 360p. 50GB több mindenre elég, de torrentezni, videókat nézni HD felbontáson.. hát szerintem felejtős.


Vezetékes nettel 1 nap elhasználok 200-300GB-ot is akár, ha torrentezni támad kedvem. xd


Sajnos nálunk nincs kiépítve rendes net, szóval "muszáj" alapon választottuk ezt...

2017. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is csak azért választottam,mert semmilyen vezetékes netet nem tudnak ide kötni.
2017. aug. 21. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

Itt még a jelerősség se valami jó, szóval nálad lehet jobb lenne a helyzet lassítás után, de itt nálunk valami katasztrófa.

2017. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem messze tőlem van egy torony,azon van ilyen Vodafone-os erősítő és szeri ntem jobb lesz a jel.
2017. aug. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!