Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tor Browser-en Rotten Onion?...

Tor Browser-en Rotten Onion? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Ha rákeresek oldalakra bedob egy ijesztő hagymát és azt írja ki: "This is rotten onion.' Under United States jurisdiction we are unable to relay to". Ez mit jelent? Mit csináljak, hogy eltűnjön?

2017. aug. 23. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
mondasz címet hol csinálja?
2017. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Rotten Onion annyit jelent: erős a gyanú, hogy az oldalt figyeli az FBI, az NSA, vagy hasonló szervezetek, ezért a felhasználók adatai is veszélyben lehetnek. Valószínűleg elég veszélyes, vagy beteges oldalra akartál rákeresni. Ne csináld.
2017. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom milyen oldal volt, csak sok oldalon láttam, hogy a deep webről írtak ezért gondoltam megnézem mi is az, beírtam a netre és ott kiadott linkeket és azoknál írta ezt ki. Te jó ég én nem is gondoltam, hogy egyből ilyen komoly dolgok fogadnak, hogy meg sem nyithatom az oldalt, de már rajtam az FBI.
2017. aug. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!