Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookomon a kereső...

A facebookomon a kereső megváltozott pár napja, nem ír ki profilképeket és ismerősök neveit, hanem mindenféle neveket, sokkal nehezebb keresni vele, hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Szóval, a facebookon eddig mindig olyan volt a kereső, hogy beírtam, pl: balogh julis, akkor kidobta az ilyen nevú ismerősömet, névvel, kis profilképpel oldalt.

most ehhez képest, ha keresek akkor ha elkezdem beírni, hogy "balo" - akkor kijön hogy "balon.hu" "balmányi pista" és minden hülyeség, teljen be kell írnom az ismerősöm nevét, és még akkor is csak egy rakás - példánál maradva - "balog julist" dob ki, amelyben vagy feltűnik, vagy nem.

Nagyon idegesítő.

Van köze ahhoz, hogy androidos telefonról is használom a fbt és ott betalált egy vírus fbon keresztül?

A telefonommal azóta is probléma vnn, onnan nem is használom a fbt, de a laptopon is ez a rossz és kényelmetlen keresési mód van csak. A többiek keresője nem változott, bárkit kérdeztem.

Megoldást nem tudok egyelőre, tud valaki segíteni, mit kell tenni, hogy a FB kereső normális legyen megint?

Köszii!



2017. aug. 29. 04:09
 1/2 anonim válasza:
Ha vírus, akkor egyértelmű! PÁR NAP TÜRELEM és helyre áll rendesen!
2017. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miután beirtad a keresobe..es elinditotta a keresest,menj ra emberek menupontra ..3 oszlop asziszem..sztem ez a baj.
2017. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!