Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Google+ fiókat törlöm,...

Ha Google+ fiókat törlöm, azzal nem törlődnek az alábbiak ugye?

Figyelt kérdés

Maga a gmail levelező rendszer, és nem tűnnek el a beszélgetések? + a gmailemen van több kép is, amit azok is látnak, akik e-mailt írnak nekem. Ami nem tudom, hogy a plushoz tartozik-e. Ha törlöm a plust, az is törlődik? Az a kis kép itt a jobb felső sarokban.

A másik a youtube fiók. A youtube fiókom össze van kötve a google plus-al, ha valaki rámegy a youtube fiókomnál a videókra a "névjegyeknél" megtalálja a google +-um. Na, azt szeretném végleg törölni. De így ez a kettő nem törlődik, ugye? Valaki pls help.


2017. szept. 7. 11:24
 1/3 anonim válasza:
De igen, törlődik minden...
2017. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem én egy hónapja töröltem a Google + profilom és a Youtube meg a Gmail megmaradt, szóval nem tudom azóta változtattak-e de nem hiszem hogy ennyire megváltozott volna, hogy minden törlődne...

De úgyis meg kell erősíteni ami előtt minden lépést leír!

2017. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszi. Csak nem szeretném, hogy véletlenül törlődjön valami. Például az, amit az imént írtam. Azzal valakinek valami tapasztalat?
2017. szept. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!