Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online tudom valahol nézni a...

Online tudom valahol nézni a digi sport 1-et?

Figyelt kérdés
Jobban telefonról szeretném, de van egy laptopom (win7) ha mobilra nem lehet akkor az is jó!

2017. szept. 18. 07:21
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Esetleg itt nézz szét: [link]
2017. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Ingyenesen biztos nem lehet.


Pl. az Externetnek van ilyen szolgáltatása.


Tavaly karácsonykor ingyenes volt afféle kapatónak, akkor kíváncsiságból kipróbáltam a tableten, elég jó képminőséget produkált és akadásmentes volt, valamint jött a DigiSport 1-3 -ig.

2017. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:

Esetleg ezeken az oldalakon:

[link]

[link]

[link]

2017. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van a mindigtv-nél is előfizetésem diginél is. A netem meg telekomos. Hülyén hangzik de itt falun utána számolgattam így éri meg. Vannak ezek az aplikációk, de a Telekomnál talán tv+internet is kell az app használatához. Nem tudom pontosan. Otthon tudom nézni, de nem mindig vagyok otthon hétvégén ezért gondoltam valamire. Köszönöm az eddigi linkeket.majd otthon átnézegetem!
2017. szept. 18. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!