Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be egyes...

Miért nem tölt be egyes weboldalakat a gépem?

Figyelt kérdés
Hello! Egyes weboldalakat nem tölt be a gépem, illetve van olyan program ahová nem tudok belépni (Avast). Újra akartam telepíteni a Google Chromeot, de ott megakad a letöltésnél.. Internetkapcsolatom pedig elvileg van, mivel most is az asztali gépről írok.

2017. szept. 19. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Wá lehet hogy vírusos a gépemen. Felfedeztem a feladatkezelőben egy explorer.exe nevű fájlt, ami 31 960K memóriát zabál. Amikor megnyitottam a mappát, a C:/Windows mappában belülre vitt, és amikor a mappára mentem jobb klikkel, átvitt a dokumentumokhoz..
2017. szept. 19. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Az explorer leállítása az a géped kikapcsolásával egyelő, kipróbáltam. A feledatkezelőben szart sem találsz! Töröld le az avastot, túl sokszor nézted meg a függetlenség napját, ha nincs fontos fileod, akkor egy darab hacker sem támad meg :D AZ avast tiltja le, mert egy szar.
2017. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a windows asztalkezeloje, nem sok ertelme van bezarni.
2017. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Első körben szintén az Avast-ot távolítanám el.

[link]

2017. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lefutattam egy malware keresőt, 3 trójait talált a gépemen. Azóta jó. Köszönöm a válaszokat :D
2017. szept. 20. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!