Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett a wifimmel?

Mi lett a wifimmel?

Figyelt kérdés
Hello. Az van, hogy egyszer még februárban otthon interneteztem a Lenovo C2-mön és véletlenül rámentem, hogy elfelejt beírtam a wlan jelszavát vagyis a wifimét és azt írja azonosítási probléma. Valaki segítsen, hogy lehet újra megcsinálni az internetet, hogy menjen. Előre köszönöm

#probléma #wifi #lenovo c2
2017. szept. 22. 19:37
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Kell egy másik eszköz (számítógép, telefon, táblagép stb.) ami még csatlakozik a router-re.

Laptop esetén kiolvasható a wifi jelszó, pl.:

[link]


Számítógép/telefon/tablet esetén meg be lehet lépni a router felületére, ahol látható a wifi beállításoknál (Wireless Security), pl.:

[link]


Ha nincs, akkor talán a router-en (egy matricán) valahol szerepel a jelszó a csatlakozáshoz.

[link]

2017. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A jelszavát tudom, de azt írja, hogy azonosítási probléma.
2017. szept. 23. 07:09
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Többféle módszert is találtam az interneten:


1.

- menj a telefonnal olyan messze a router-től, hogy csak egy csík látszódjon a jelerősségnél

- így próbálj kapcsolódni


2.

- kapcsold ki a wifit

- kapcsold be a repülőgép üzemmódot

- kapcsolódj a wifi hálózatra a jelszóval

- kapcsold ki a repülőgép üzemmódot


3.

- számítógépről lépj a router beállításaihoz

- a wifi titkosítás valószínűleg WPA/WPA2-re van állítva

- állítsd WPA-ra, mentsd el, majd állítsd WPA/WPA2-re és megint mentsd el (van olyan router, ami minden átállítás után újraindul)

- próbálj újracsatlakozni


4.

Végső megoldás valamelyik eszköz gyári állapotra állítása (reset):

- router: internetkapcsolat és wifi újra-beállítása kezdőknek néha bonyolult

- telefon: sok adatnál a mentés macerás


[link]

2017. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!