Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs kockázata a Secure...

Nincs kockázata a Secure Driver Updater letöltésének, amit a Microsoft Partner ajánlgat, ill. hozott a gépemre?

Figyelt kérdés
Teljesen laikus lévén nem tudom, mit tegyek.
2017. szept. 30. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy inkább a program készítője a Microsoft Partner.
2017. szept. 30. 11:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyors Google-keresés után kiderül, hogy a szoftver PUP-ként ismert, azaz olyan, amire nincsen szükséged.

Videokártya-drivereken kívül az összes többi frissítése nem javíthat a számítógép teljesítményén, akár még gondot is okozhat. A legtöbb hardware-gyártó cég szerint is csak akkor lehet szükség driverek frissítésére/javítására, ha valami nem működik rendesen, de akkor is jobban jársz, ha a gyártó cég weboldaláról töltöd le.

Az meg, hogy Microsoft Partner, nem jelent semmit, sőt általában csaló cégek próbálják így eladni a termékeiket, szóval az olyan cégeket, amik főként így reklámozzák magukat, érdemes elkerülni.

Szerintem ne töltsd le!

2017. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönöm. Éreztem én ezt, meg keresgéltem is utána, és valahogy így is gondoltam, hiszen az Avast is résen van, figyelmeztet minden elavult szoftverre, frissítésre.
2017. szept. 30. 11:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogyan szivárognak be ilyenek a gépre? Nem töltöttem le semmit, jóformán csak rádiót hallgatok.
2017. szept. 30. 11:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Lefuttattam az Avast teljes rendszervizsgálatot, karanténbe rakott 3 ezekkel kapcsolatosat.
2017. szept. 30. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!