Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail piszkozatba mi kerül?

Gmail piszkozatba mi kerül?

Figyelt kérdés
Voltak leveleim amiket elküldtem és bekerültek piszkozatba. Ezeket kitöröltem. Amikor most rányomtam egy régebbi elküldött üzenetemre az szintén bekerült, de ha másikra nyomtam az nem. Ugye ezek a levelek attól függetlenül ellettek küldve? Miszerint vannak válogatva a piszkozatba a levelek?

2017. okt. 3. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A piszkozat alapvetően egy előszerkesztett de nem elküldött levél. Ha ezt a levelet elküldöd akkor ki kell kerülnie a piszkozat mappából át az elküldöttek közé és nem bele (kivéve ha egymás alá be vannak fűzve levelek egy beszélgetőpartnerrel és te oda írtál egy el nem küldött új üzenetet, akkor az piszkozat marad). Nálad valami nincs rendben, vagy valami nagyon megkavart szűrési szabályt csináltál amitől eltérülnek a levelek.
2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!