Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook supportnak kéne...

A facebook supportnak kéne válaszolnom a levelére, de angolul elég nehéz megfogalmazni a problémámat. Visszaírhatok nekik magyarul? Vagy lenne közöttetek valaki, aki segítene angolra fordítani a mondani valómat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már több helyen jeleztem a facebookon a gondomat, mire nagy nehezen kaptam egy -emailt, amitől természetesen nem oldódott meg a problémám, inkább úgy éreztem kicsit hülyének néznek és nem értik, mi itt a bibi. Erre most kérdezik tőlem ismét e-mailben, hogy mi a helyzet, sikerült megoldani a dolgot?

Szóval kéne válaszolnom. Értek valamennyire angolul, de ilyen szintű kommunikáció már nem nagyon megy hibák nélkül :) Szóval nem tudom, hogy ilyenkor lehet írni magyar nyelven vissza vagy úgy illene, hogy angolul válaszoljak neki...?



2017. okt. 12. 10:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!