Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megtekinteni, hogy...

Hogy tudom megtekinteni, hogy Instagramon kik és mikor nézték meg a profilomat, a fényképeit és a videóimat (nálam minden nyilvánosra van állítva)?

Figyelt kérdés

Számítógépes és okostelefonos verziót (app.) is használok, mindkettő esetében érdekelne a kérdés.


És amúgy más profiljánál, fényképeinél és videóinál is meg lehet valahogy tekinteni, hogy kik és mikor nézték meg ezeket?


Köszi!



2017. okt. 15. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ilyen információt megtekinteni mert maga az oldal sem jelzi ki, nem is gyűjti személyre szabottan. Adatvédelem sem engedi hogy ilyen dolgot megjelenítsen az oldal. Sehol nem láthatod ki látogatja a profilodat, nem véletlenül.
2017. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és a képeim/videóim megtekintését sem?
2017. okt. 15. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán csak az Instagram sztorira írja hogy ki kattintott rá, ezt nem tudom ellenőrizni mert nincs ilyen fiókom.
2017. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
78%
Ha a fiókod üzleti jellegűbe állítod, láthatod hányan és hogy összesen hányszor tekintették meg az aktuális feltöltésed, Illetve ha átállítod, azt is kijelzi insta story esetén, hogy hányan léptették tovább a képed, és hányan nézték végig. Ennél többet nem tudhatsz meg.:D
2017. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!