Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Banoltak Tanki Onlineról. Mit...

Banoltak Tanki Onlineról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Banoltak zankiró azért mert a barátom j

Hackelt és én meg kihasználtam amit csinál és kibanoltak. Van új karim, de mindent nem szeretnék újrakezdeni. Most mit tegyek? Írtam a tankira de nem kaptam választ.



2017. okt. 17. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
tanulj az esetből
2017. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márpedig muszáj lesz, mert csalóknak nem jár vissza semmi. Majd legközelebb nem csalsz. Igen, más csalásának kihasználása is csalás.
2017. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mennyi időre bannoltak? Engem eddig leghoszabb egy hét volt. Én két karival játszottam egyszerre két gépen, egy asztalin meg egy laptopon mikor még leetett szabadon csinálni meccset és fire wasp vagy hammer wasp al játszottam olyat, hogy cp arena vagy island és egyszer az egyik ment a ponthoz a másik odament és kilőtte majd így a végtelenségekig, volt olyan általában 1 órás mecsek voltak, hogy 3 goldbox is potyogott. Főleg olyankor volt klasz amikor dupla vagy 3 szoros goldbox nap volt mint például most haloweenkor lesz. De az egyhét az sok volt, mert megszakadt a mission lánc, szóval azóta nem csalok, csak kevesebbet játszok. Mert ha nem örökre bannoltak akkor visszatérhetsz játszani. Ha szeretnél áldozni némi paypal enyenleget én ezt eladnám tacso_PRO. Nézdd meg, titán twins és rico m3+ full up, viking 18 aszem meg van egy csomó fél upon hammer, thunder rail.
2017. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok... Nem tudom hogy örök ban-e. Az irta hogy hacking attemp using third party....
2017. nov. 4. 22:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy vlami ilyes féle.
2017. nov. 4. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg örökre, ami elég indokolt is azért, hogy a közösség lássa, hogy nem érdemes csalni.
2017. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
...ok...
2017. nov. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!