Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen vasaroltam 60 ezer...

Ebayen vasaroltam 60 ezer forinttert bankkartyaval : penz a kartyarol leveve, de a vasarlas nem jelenik meg ebayen es visszaigazolo emailt sem kaptam rola. Mitt tegyek most?

Figyelt kérdés
Nem jelenik meg a termek se a "purchase historyban", nem kaptam visszaigazolo emailt sem a vasarlasrol. Irtam az eladonak(seller), de nem kapta meg a penzt es nem jelzi neki se a vasarlast a rendszer. Nem paypalon keresztul fizettem. Ma megyek be a bankba, hogy lassam a szamla tortenetet, de meg soha nem tortent velem ilyen, pedig vasaroltam mar ebayrol. Valaki volt mar ilyen helyzetben? Vagy ez csak atmeneti teknikai hiba? A vasarlasnak 2 napja.

2017. okt. 18. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy egy hamis oldalra átirányított rendeléskor a böngésződ mert vírusos a géped és így valójában nem azt fizetted ki. Mást nem tudok elképzelni, ha nem jelenik meg sehol, de a pénzed eltünt.
2017. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen oldalon keresztul fizettel a bankkartyaddal?
2017. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ebayen keresztul bankkartyaval. Nem paypalon keresztul.
2017. okt. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!