Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is hianyzik az MSN?

Nektek is hianyzik az MSN?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 04:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2017. okt. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen , a 8.1 verzió verhetetlen volt. Rohadjon meg a microsoft meg a facebook
2017. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
legjobb volt. Sokkal személyesebb volt mint ezek a mai mocsok oldalak nem akarok neveket írni : facebook, insta, instant leves-
2017. okt. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem, mivel soha nem volt msn fiókom.
2017. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen. Véleményem szerint a legjobb platform volt az önkifejezésre,az MSN Plus! kiegészítővel a lehetőségek szinte határtalanok voltak. Nyilván,akadtak rá vírusok is szép szerével,de aki figyelmes volt,az nem kapta be egykönnyen őket. Nekem a kedvencem a "szép színes"(Némelyiktől a szemed kifolyt :D ) neveket generáló funkció volt. (Még emotikonokat is tehettél bele).


Azóta sem láttam még egy olyan szabadon alakítható platformot,mint az MSN a Plus!-szal karöltve. (Nyilván,itt a mai app-okra gondolok.)


Szóval,igen,hiányzik. Szerintem amúgy ezeknek a hőskora a 2000res évek közepe,késő 2000-res évek volt. Ma már - ahogy én látom - minden ilyen közösségi app egymást majmolja... Vicc komolyan. Ráadásul a Skype is egyre ócskább...

2017. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Skype egy hideg erzekietlen gagyi szr. Nem ertem miert valtotta le az msnt..
2017. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
jo kis windows/msn messenger verhetetlen volt, rengeteget használtam. a mai skype, amióta megvette a microsoft, nálam törlésre került, valami borzasztó lett... facebookot, instagrammot nem használok. ami nekem megfelel, az most a whatsapp.
2017. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!