Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged vissza a...

Miért nem enged vissza a Facebook a biztonsági "hozzászólás beazonosító" kérdéseket követően a fiókomba? Mással is volt ilyen? Mit lehet tenni?!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a Facebook néha belépés előtt ad egy 10-es listát az utóbbi 3 hónapban tett hozzászólásokból, kommentekből, és a beléptetés előtt, és felkér rá, hogy válasszam ki azt a négyet a tíz megadottból amit én kommenteltem (csak a szöveget).

Én ezt most már több alkalommal is megtettem, sőt arról is meggyőződtem, hogy a maradék hatot nem én írtam.

Mégsem enged vissza a fiókba. Néhány óránként ismételhető csak a belépési kísérlet! Volt már ilyen az ősszel máskor is, akkor simán beengedet a válaszok után.

Most tuti valami műszaki hiba van, mert mindíg annyit ír, hogy sajnos nem sikerült a fiókot elérni, próbáljam meg később. A Facebook súgóközpontot, meg "segítség" lehetőségeket inkább hagyjuk. Semmit nem érnek.

Arra volnák inkább kíváncsi, hogy járt már mostanság más is így?

Ti hogyan oldottátok ezt meg?

A telefonszám azonosító belépési sem jó opció, mivel már más telefonszámom van, mint ami anno meg volt adva!

Kérlek segítsetek ebben!!

Előre is nagyon köszi az építő válaszokat!



2017. okt. 20. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!