Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szolgáltató a legjobb...

Melyik szolgáltató a legjobb internet szempontjából?

Figyelt kérdés
Keresnék valami normálid internet szolgáltatót jelenleg invitel van kb 3 évr eleinte jól működött, de mostanság nem telik egy honap se hogy hivni kell oket mert 5 percenkent elmegy a net stb... Invitelen kivul esetleg valaki más?
2017. okt. 23. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Öszetett kérdés.

Digi gyros és olcsó, de csak sűrűn lakott helyeken terjeszkednek egyelőre. Panasz néha itt is van.

Invitel a múlt hagyatéka.

T-home gigabittől tanyanetig mindent nyújt, én annyira jókat nem hallottam róluk, de ha más nincs...

UPC nem rossz. Mindenhova bevásárolták már magukat, fejlesztenek is, árban sem rosszak. Legtöbb helyen csak aszimmetrikus internetük van (letöltés sokkal nagyobb, mint a feltöltés), de ez a használt szabvány hibája, pár év múlva ez változni fog. Igazából ami gáz, hogy csak csomagban (tv, telefon, net) árulnak netet. Az ügyfélszolgálat tűrhető, a szerelő kérésre jön ingyen, a hálózat minősége többnyire stabil.


Szummázva: Digi, T, UPC a három nagy, de nagyon helyfüggő, hogy mit adnak mennyiért. Ha ősrégi tananyanet hálózat van, akkor a 10 Mbit annyi lesz, mint a lakótelepen az 1000Mbit.

A hálózat minősége is mindenhol más, legfeljebb a hozzáállásról lehet nyilatkozni.


Ha 5 percenként elmegy a net, akkor az sejtem, hogy a házon belül van a hiba. Vagy szoftveres konfiguráció, vagy a kábelezésben/modemben/wifirouterben a van hiba.

Ha nem tudják az Invitelesek megoldani, akkor tényleg menekülj.

2017. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!