Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tanácstalan vagyok, nem tudok...

Ddora92 kérdése:

Tanácstalan vagyok, nem tudok a gmail fiókomba belépni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ha beszeretnék lépni a gmail fiókomba ez a hibaüzenet fogad:"Az Ön kapcsolata nem privát" NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID Ha az Explorer-rel, akkor: A webhely biztonsági tanúsítványa hibás. A webhelyhez tartozó biztonsági tanúsítványt nem megbízható hitelesítésszolgáltató állította ki?

A számítógépemen az idő/dátum helyes.

Minden más oldal működik.

Más gépen betudok jelentkezni, illetve telefonról is.

Gondolom akkor a baj a tanúsítványoknál keresendő, de ezzel mit lehet kezdeni?

Ötleteket, tanácsokat előre is köszönöm!



#Gmail #tanúsítvány #Az Ön kapcsolata nem privát
2017. okt. 23. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg másik böngészővel, pl. Firefox vagy Chrome, hátha azokkal működik. Nem tudom, magát a hibát mi okozhatja.
2017. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, próbáltam már más böngészővel is, de azzal sem ment. Már csak egy megoldás maradt, újra rakni az oprendszert... Nem örültem neki, de MEGÉRTE :) SIKERÜLT MEGOLDANI A PROBLÉMÁT!!! Csak azért nem törlöm ki a kérdésemet, hogy a másnak is efféle problémája akadna hátha ez segít neki is. Sajnos én nem találtam rá megfelelő fórumokat...
2017. nov. 4. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!