Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy nézheti meg idegen a...

Hogy nézheti meg idegen a történetemet Instagramon?

Figyelt kérdés
Instagramra töltöttem fel történetként egy képet, viszont olyan ismerősöm nézte meg,akit sem én nem követek,sem Ő nem követ engem. Ilyet hogy lehet?
2017. okt. 23. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyet hogy lehet?"


Úgy, hogy publikus.

2017. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de úgy értem,hogy hol nézi meg?keresésnél nekem is dob ki történeteket,de ilyen full random emberektől.
2017. okt. 24. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#de úgy értem,hogy hol nézi meg?


A saját gépén, telefonon, stb.

2017. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#keresésnél nekem is dob ki történeteket,de ilyen full random emberektől.


Lehet hogy neki is kidobta a tied?

Mégis mennyi logikád van?

Hány éves vagy, 5 ?

2017. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A full random ember tudod mit jelent?Nem ismerőseimnek,vagy ismerőseim ismerőseinek a történetét dobja ki,hanem sportolókét,előadókét,ilyeneket,vagy akit több 100.000-en követnek. Remélem megértetted,mit jelent a full random.
2017. okt. 24. 17:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem, tehát a véletlenszerűségbe Te nem férsz bele.


IQ=0

2017. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tekintettel arra,hogy nem 1-2 éve instagramozok,és eddig egyetlen mégcsak távoli ismerősömnek sem dobta ki a történetét,de még csak az országból se nagyon senkinek,merem feltételezni,hogy Neki se ott dobta ki,Te flegma,buta,topa,ostoba,nagyképű,flegma,okoskodó billentyűharcos.
2017. okt. 25. 15:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Tipikus rosszindulatú, rosszmájú magyar ember vagy. Valaki kérdez,és egyből elkezdesz flegmázni,okoskodni. És a magadfajta ismérve,hogy nem tudja megállni a kötekedést,persze csak névtelenül,interneten. De legalább ne írnál ide,ha csak hülyeséget tudsz,viszont csak azért odaszurkálsz...papagáj.
2017. okt. 25. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Értsd már meg azzal a gyenge agyaddal, hogy senki nem lát bele az Instagram forráskódjába, így nem tudhatjuk miért tesz ajánlatot bárkinek.

Az hogy az Instagram a facebook is és lehet hogy onnan veszik át az ismerősöket és ajánlásokat.

Ha egy kicsit olvasgatnál nem is tennél fel ilyen buta/bugyuta kérdéseket.

De tudod mit, ha annyira kíváncsi vagy, akkor miért nem azt kérdezed meg aki illetékes ebben -Instagram-?

2017. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem ez volt a kérdés. Hanem az hogy hogyan rúdja megnézni. Gondoltam ez alatt arra hogy megnézi a profilom és ott is láthatja a történetemet. Az alapkérdés nem az volt hogy kidobhatja e vagy nem a keresönél a történetemet.
2017. okt. 28. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!