Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen mit jelent ez az ikon?

Ebayen mit jelent ez az ikon?

Figyelt kérdés

Vasaroltam ebayen egy termeket, ha rakattintok a "buying" fulecskere akkor kidobja h a termeket kifizettem (paid). Viszont van ott 3 db kis ikon, az elso vmi negyzet, a masodik rgy ceruza, a harmadik egy csillag. Ha mar levették a penzt, akkor az elso ikon besotetedik. Az osszes ikon akkor lesz sotet, ha mar megerkezett a termek hozzam. Na most a kerdesem: mit jelol a csillag?


Csakmert par hete rendeltem egy termeket, mar fel is adtak postara allitolag es a csillag is sotet. Viszont par napja rendeltem megegyet, azt is feladtak elvileg de a csillag tovabbra is vilagos.


Sajnalom a zagyva szoveget, probaltam erthetoen fogalmazni, ha jartasak vagytok ebayen es elottetek van, tuti erteni fogjatok :D koszi a segitseget



2017. okt. 29. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

1. ikon dollárjel: akkor lesz aktív ( sötét ) ha kifizetted a cuccot

2. ikon csomag: akkor lesz sötét ha feladták a cuccot ( a vevő postázta)

3. ikon ceruza: akkor lesz sötét ha értékeled a vevőt ( tranzakciót )

4. ikon boríték: akkor lesz sötét ha téged értékel a vevő

2017. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom:) azota rajottem h telon mashogy adja ki a dolgokat (mindig arrol rendelek) de szamitogepen sokkal erthetobb:)
2017. okt. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!