Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szívesen néznétek olyan...

Szívesen néznétek olyan youtube videókat, ahol könyveket elemeznek? (Elemzek) Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A youtubeon rengeteg filmelemzős videó megtalálható, viszont én nem ismerek olyan csatornát, ahol könyveket elemeznek, kifejtik a véleményük. Nagyon szeretek olvasni, és arra gondoltam, hogy csinálok egy youtube csatornát, ahol könyveket elemzek. Kezdésnek Leiner Laurától a Bexi sorozatra gondoltam.

Tetszik az ötlet?


Ma csináltam egy youtube csatornát. Három videót töltöttem fel. Megmondom őszintén még bele kell jönnöm. Az eddigi három videó lehet, hogy nem a legjobb, de a későbbiekben igyekszem fejleszteni magam. Ennek a három videónak a témája még nem az elemzés, hanem rövid kis bemutatók. Illetve egy nyereményjátékot is meghirdettem. ( Mi a véleményetek róla? Korai volt?)

https://www.youtube.com/channel/UCrm5B3otY8UqGU15cwBInQg/vid..


Szerintetetek sikeres lesz a csatorna? ( Tudom még nagyon kezdetlegesek a videók, de ezen változtatni fogok, és a hangomat is hozzá fogom adni.)


Mi a véleményetek róla? Rosszindulatú válaszokat nem kérek, de építő kritikát elfogadok.


Köszönöm a válaszokat.



2017. okt. 30. 21:23
 1/6 anonim válasza:

Szia

Szerintem nem rossz ötlet egy könyvelemzős youtube csatorna. A videóknál a hangodat mindenképp add hozzá, mert amiket eddig feltöltöttél, nagyon hasonlítanak azokhoz, amelyeket sok rajongó már előtted feltöltött. Kezdésnek nem rossz Leiner Laura-könyvet elemezni, de később próbálkozhatnál egy kicsit komolyabb hangvételűvel is.

2017. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.A későbbi videókhoz mindenképp hozzá fogom adni a hangom.Az eddigi videók leginkább bemutató jelleggel készültek.

Szeretnék komolyabban foglalkozni a csatornával.

Gondolkoztam rajta, hogy a Bexi sorozat után komolyabb hangvételű könyvet elemzek.

2017. okt. 30. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csináld meg, mert ha valami nincs, ha beírod a Google-be akkor azt meg kell csinálni. :)

Az a lényeg, hogy kicsit próbálj interaktív lenni, beszélj összeszedetten és minőségi hangot vegyél fel, ne halkan, zúgósan, mert azt kinyomják egyből. Videónál meg illusztrálj, sok vágóképet vegyél fel.

2017. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Feltöltöttem az első olyan videót,ahol már a hangomat is hozzá adtam. Őszinten nem a legjobb minőségű.. Sajnos. Képességeimhez,és a technikai adottságokhoz mérten igyekeztem a legjobbat kihozni belőle..kicsit recseg, és kép sincs alatta sok.jelenleg ennyit tudtam kihozni belole. Szeretnék venni mikrofont, és egy gyorsabb gépet. Sajnos ezt még most nem tudom megtenni.

Abban igazad van, hogy ha rossz minőségű videót tölt fel az ember, abból kilépnek. Én azért bízom benne, hogy ez nem igy lesz.

Szerintetek kezdésnek milyen? (Ga megleszvaz új gép és mikrofon sokkal jobb lesz, de mindenkinek el kell valahol kezdrnie.)

Szerintetek felfogja kelteni az emberek érdeklődését?

A napokban készülök egy új videóval, ahol már a Késtél első fejezetét fogom elemezni.

(szeretnék egyéb tartalmakat is, smink, rajzolás, teljes filmek, de a fő témája a könyv lesz.)

2017. nov. 1. 10:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért, telefonról válaszoltam.
2017. nov. 1. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz, valahol el kell kezdeni! :)
2017. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!