Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehallgat a Facebook titokban...

Lehallgat a Facebook titokban minket?

Figyelt kérdés

Üdv. Nem rég olvastam egy cikket, hogy a csávó macska kajáról beszélt a telefon előtt, és utána fellépve a Facebookra, macska kajás reklámokat látott. Nos ez velem is megtörtént, éppen pár perce, mikor mai napi datolyáról beszéltem a testvéremmel, hogy már régen ettem stb, és most este egy datolyás reklámot látok a Facebook-on! Hozzá teszem, hogy nem kerestem sehol a datolyára, se interneten sehol, és nem is néztem róla semmit, csak szóban esett róla említés! Ti mit gondoltok?


[link]



2017. nov. 4. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak te használod azt a gépet a családból? Más is rákereshetett.
2017. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem keresett rá más, megkérdeztem tesómtól, akivel erről beszéltem, és mivel csak egy jött ment téma volt, hogy régen ettem stb, nem is foglalkozott vele. Mivel a gépen alapból nincs mikrofon, se kamera, így csak a telefonok jöhetnek szóba lehallgatási szempontból.
2017. nov. 4. 23:43
 3/9 Captain Logic ***** válasza:
88%
Persze, kifejlesztettek egy értlmes AI-t (ami amúgy még egyik cégnek sincs), hogy az embereket figyelje, és ha valami olyat hallanak, azonnal nyomatják a reklámot. Érzed, hogy mennyire hülyeség, amit mondasz?
2017. nov. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Captain Logic ***** válasza:
100%
Bocs, most jöttem rá, hogy full kamu az egész, a facebookon nincsenek is olyan reklámok...
2017. nov. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kulcs szavakat elemez, és úgy rakja be a reklámot. Erről még nem hallotatok?
2017. nov. 5. 11:37
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy kis Angol tudás szükségeltetik:


https://www.youtube.com/watch?v=U0SOxb_Lfps&t=

2017. nov. 5. 11:41
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Miért hallgatna le titokban? Amikor az emberek maguktól, önként és dalolva osztanak meg vele olyan információkat és adatokat, melyekhez más módon maximum titkosszolgálati módszerekkel lehetne hozzájutni?!
2017. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj ezek a burkolt konteok... Hacsak nem kerestel ra tutira nem rakhatott ki olyan reklamot
2017. nov. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiegészítő adatként..
2017. nov. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!