Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A szakítós blogon mit jelenten...

A szakítós blogon mit jelentenek a ezek a rövidítések: MPG, MNK?

Figyelt kérdés
Régebben olvasgattam, és most megint rákattantam, de nemtudom ezek mit jelentenek... Meg a végén az a gumis meg tescos rész O_o...
2008. okt. 22. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

MNK=Minden Nő Kurva

Az MPG-ben nem vagyok biztos, talán Minden Pasi Geci?

Egyébként a többit én sem tudom, lusta vagyok átnyálazni néhány ezer kommentet, hogy rájöjjek :D

2008. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

MNK: minden nő kurva.

MPG: minden pasi geci.

az a vicces ezekben, hogy amikor eztet irjuk, akkor mindig csak 1 konkrét személyre gondolunk.


Volt egy poszt, amiben a csaj azon háborodott fel, hogy mindig ő vette az óvszert, azóta célszerű megjegyezni, hogy a gumit ki vette (esetleg felesben).


Tescó: az egyik sztoriban a csaj ilyen kis műpicsa volt, és amig a fickó fizetett a tescóban, a csaj csak állt, és várta, hogy a sültgalamb a szájába repüljön, nem pakolt a zacskókba. Szal azt is a pasinak kellett csinálnia. Utána meg dobta a nőt.


Van még a búcsúszex, velkámszex, ferrotube (=vascső, azzal vágnánk szájba az illetőt), de gondolom ezek maguktól értetődnek.

Más kérdés?

2008. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ohh, köszönöm a gyors válaszokat :)

Azért kérdeztem, mert még nem jutottam olyan postokhoz amikből ez egyértelműen kiderült volna :) No meg a sok száz kommentet sincs kedvem elolvasni :)

De mostmár minden vili, köszi :)))

2008. okt. 22. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond, én szinte a kezdetektől fogva olvasom (meg néha irok is), párszor a parázsban is voltam, de még igy is nehéz néha képben maradni :D
2008. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!