Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan, hogy a facebook-on...

Van olyan, hogy a facebook-on nem megy át egy üzenet és jelzés sem érkezik a küldés sikertelenségéről?

Figyelt kérdés

Pár napja küldtem egy üzenetet valakinek, néhány óra múlva ott volt a kis jelzés a chat sarkában, hogy látta.


Azóta sem kaptam választ az üzenetre és ha megnyitom az üzenetet, amikor ez az ismerősöm fent van a chaten, eltűnik a jelzés, hogy már olvasta. Csak akkor látszik, ha Ő offline.


Ilyen esetben átment neki az üzenet, vagy sem? Nem kaptam hibajelzést, de nem tudom, hogy kérdezzek rá, hogy megkapta-e, vagy csak "látta, de lesz@rja".

Kicsit cikisnek érzem az egészet és eddig nem mertem újból írni neki.



2017. nov. 18. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100% hogy megkapta, az hogy lef0ssa a fejed az mar nem a program hibaja
2017. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
küldj neki pl. egy y betűt. ha azt látta akkor az előzőt is olvasta vagy olvassa
2017. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!