Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minek köszönhető az internet-b...

Minek köszönhető az internet-böngészőim lassúsága?

Figyelt kérdés
Három böngészőnél (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome) tapasztaltam, hogy amint elindítom őket, a CPU kihasználtságom felugrik közel 100 %-ra, majd a böngésző használata közben bizonyos időközönként (nagyjából percenként) belassulnak megnyitott lapok. Az internetem ezt leszámítva változatlan sebességgel működik: a letöltési sebesség nem változott semmilyen kliensnél sem. Próbálkoztam már a böngésző újratelepítésével, de az sem segített. Többféle vírusirtóval is próbáltam kártevőt keresni, de az sem változtatott. A hardverem (i5-4460, GTX970, 16 GB RAM) tökéletesen működik, pont úgy, mint újkorában, a számítógépen sem tapasztaltam lassulást. Mi lehet a probléma? Hogyan oldható meg?

2017. nov. 20. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
windowst telepítsd újra. Van hogy össze omlik az operecáiós rendszer.
2017. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepíts minden böngészőbe reklámblokkolót. UBlock a legjobb. És takaríts Ccleanerrel.
2017. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Firefoxnál nálam egyre gyakrabban jelenik meg a figyelmeztetés, miközben bőszen fagyogat és töltöget, hogy "az AdBlock Plus lassítja a böngészőt". Könyörgöm, nem épp az lenne a dolga, hogy gyorsítsa a zavaró reklámok szűrésével? Legtöbbször a Facebookon tapasztalom ezt, néha annyira ledermed, hogy még csak ki se tudom kapcsolni a böngészőt. Semmire nem reagál.
2017. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gyuripapa21 ***** válasza:
A Firefox helyet,használd a Chrome böngészöt.
2017. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!