Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogyan tudom megnézni facebookon a nagyon régi üzenetben küldött képeket?

Van egy ismerősöm aki már le van tiltva, meg szeretném nézni a képeket amiket küldtünk egymásnak még 3-4 éve. Ha rá megyek a messengerben, kiválasztom hogy képek a beszélgetésben, de nincs köztük.

11-20 16:12  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha letiltok valakit Facebookon, az továbbra is vissza tudja nézni a régi üzeneteinket?
Nem tudom megváltoztatni az emailcímem facebookon, törölődött a régi emailcímem. Nem kapok visszaigazoló emailt. Hogyan tovább?
Hogyan lehet visszavonni a bökést facebookon?
Ha A Facebookon egy (régi) képet belikeoltam, es az ismerosom akié a kép, de kb 1mp-Re ra dislikeoltam akkor megjelenik neki hogy en (Xy) likeoltam a képet?
Facebookon hogyan lehet visszakeresni régi beszélgetéseket?
Feltöltöttem youtube-ra egy videót. Utólag megváltoztattam a címét, ami eddig ok. De ha be akarom linkelni facebookon vagy bárhová akkor az indexképnél a régi videó cím jelenik..

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu