Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok Gmail-ben egy...

Hogy tudok Gmail-ben egy címkét úgy létrehozni, hogy a hozzá kapcsolódó másik e-mail cím bejövő levelein automatikusan rajta legyen?

Figyelt kérdés

Gmailify-on keresztül egy másik szolgáltatónál lévő e-mail címemet (Yahoo) szinkronizáltam a gmail fiókommal, és azt szeretném hogy a bejövő levelekben automatikus címkékkel el lehessen választani a másik címemre jött leveleket.

Már létrehoztam a címkét, de nem találtam hol lehet beállítani, hogy a Yahoo-s címemre jött levelekre automatikusan rátegye.



2017. dec. 3. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonlólevelek szűrése, lesz egy ilyen a továbbiaknál.


Szóval menj egy ilyen továbbított levélbe be, éslesz egy továbbiak, vagy hasonló menü és abban van az "ehhez hasonló üzenetek szűrése" és akkor címkét adsz neki.

2017. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, így sikerült :)
2017. dec. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!