Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik-e még olyan ncore...

Létezik-e még olyan ncore akkount, amit nyíltan bárki használhat?

Figyelt kérdés
Nemrégiben kibannolták azt az akkountot amit használtam, ez olyan akk volt, amit azok használtak akik tudták róla hogy létezik. A legenda szerint még vannak ilyen akkountok, amik nyílt, de mégis privát felhasználásúak, ha tudtok ilyen akkountot megtudnátok osztani? (Ez a legjobb torrent oldal és csak nagy ritkán töltök le róla régi játékokat, pl: GTA:SA, Witcher és egyebek.) Nem feltétlenül kell nyílt válaszban leírni, és szívesen visszatöltöm, amit letöltöttem.

2017. dec. 4. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik elvileg már ilyen, mert változott az nCore account-szűrője, már hatékonyan nézi, hány gépről van használva. Legalábbis nem látok rá esélyt, hogy az automata ne vette volna észre.
2017. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az igeen, köszönöm a gyors választ!

Akkor ezek szerint muszáj lesz beszereznem 1-et.

Másik kérdés:

Az ncore meghívás korlátozott adott akkounton belül és ingyenes? (Ha igen akkor nagyon szívesen elfogadok egy meghívást bárkitől, aki méltónak talál rá.)

2017. dec. 4. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyire megy a google kereső használata, de ha egyszer kipróbálod, akkor látni fogod, hogy hányan kunyeráltak már itt nCore meghívót sikertelenül. :)
2017. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Havonta 1 darab küldhető, 1000 pontért, akkor, ha legalább elit rangod van. (Ami azt jelenti, hogy benne vagy a top 50k-ban, ami kb a top 6%, tehát ezért azért dolgozni kell picit)


Kivéve ha veszel prémuim tagságot, amiből a legolcsóbb 1016 forint.

2017. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!