Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: az asztali verzióban...

Facebook: az asztali verzióban nekem már kb 1 hete eltűnt jobb oldalt a chat sáv fölött az h épp ki mit lájkolt. Hogy lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés
Jobb oldalon, ahol kijelzi, hogy ki van épp fenn vagy ki hány perce volt fent, az a sáv összecsukódott és eltűnt a felette lévő "percről percre" idővonal. Másnál is? Utűána amikor újra kinyitottam a chatsávot, már az egész jobb szélét a monitornak az töltötte ki. :( Azért lenne fontos, mert van 1-2 ismerősöm, akiket rendszeresen nézek, hogy épp mit lájkoltak, bizonyos okokból. :D

2017. dec. 8. 07:02
 1/1 A kérdező kommentje:
Épp ahogy kiemeltem a kérdést, a FB feldobta nekem, ezek szerint megszüntették :( [link]
2017. dec. 12. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!