Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet lemondani a "Ling...

Hol lehet lemondani a "Ling Fluent" rendelést, még mielőtt bármit is meghoznak?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom , hogy kamu..Én meg sajnos bedőltem neki , naiv voltam és csak utána kezdtem el jobban olvasgatni róla,és már megbántam a döntésem...már ha ez lehetséges :/ Le lehet ezt még idő előtt mondani?

2017. dec. 9. 13:49
 1/6 A kérdező kommentje:
UI:. Nem adtam meg bankszámla számot és hasonló.. átvételkor fizetném ki ( ha számít ez valamit )
2017. dec. 9. 13:51
 2/6 anonim válasza:

Nyugi. Ha jön a futár ne vedd át és mondd neki hogy téves házhozszállítás történt, mert te már visszamondtad a rendelést.


Persze lehetetlen hogy visszamond, mert a ling fluentnek nincs semmilylen elérhetősége a weboldalukon jól sejtem? És mivel nincs elérhetőség visszamondani sem lehet, ami az ő ügyfélszolgálatuk hibája. Nem a tiéd.

2017. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kis kutakodás után mégis csak találtam telefonszámot, de nagyon el volt rejtve azonkívül külföldi telefonszám. Mondhatod hogy nem láttad! Vagy hogy mivel külföldi telefonszám nem akartad felhívni, stb... nehogy már magyarországon árulják ezt a sz*rt és küldöldre kelljen telefonálgatnod hogy lemondd!
2017. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagy a legjobb hívd fel a számot munkaidő után (mintha le akarnád mondani a rendelést) és ha szerencséd van románul fog beleszólni a hangposta. És akkor leteszed. És kész ennyi, te megpróbáltad de nem értesz románul.
2017. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm nektek!!♥

Akkor remélem a futár elfogadja , hogy én már lemondtam és nem kell fizetnem ,mert az szörnyű lenne...

Amúgy 1 elérhetőségről tudok. Az e-mail címükről, ahol megkérdeztem hol lehet lemondani.

2017. dec. 9. 16:03
 6/6 anonim válasza:
100%
És nem válaszoltak időben. Te megpróbáltad! Innen már az ő bajuk.
2017. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!