Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routert szeretnek vasarolni,...

Routert szeretnek vasarolni, es hogy ki mit ajanl?

Figyelt kérdés

vagyis arrol lenne szo hogy a netem 100mbps-os lett es az en routerem csak 54 mbps-os szoval kicsi a 100-hoz!ezert kell vegyek egy nagyobbat! aki ert hozza az irjon legyszi hogy milyen kellene vennem ahoz h a 100-b0l 85-90-et kitudjak hasznalni! en olvastam egy olyan is hogy :

Ha a 100 Mbps-ot ki akarod használni, akkor a routernek:

* gigabites portokkal

* minimum 802.11N szabványú, 300 Mbps-os adatrátájú, két antennás vezetéknélküli interfésszel

* erős hardverrel

kell rendelkeznie.

AKI tud az kuldhet linket is hogy milyen ajanl!

es ERROL mit gondoltok hogy megfelelne-e ????

[link]


[link]



2017. dec. 14. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:
A 2-IK linknel az elso-t gondoltam!
2017. dec. 14. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:

A wifi minimum N-es legyen, de ha később tovább gyorsítanák pár év múlva akkor célszerű már most gondolnod rá. és nem N-est, hanem AC szabványú routert venni.


Persze jó egyelőre az N-es is.


A gigabites port meg szerintem szintén akkor lényeges, ha később 100mbit-nél nagyobb lesz a neted. Egy jó router akár 10 évig is jó!

Ebben gondolkodj.

2017. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehetne dual band 802.11ac-s


[link]


[link]


nem drágán árulják

2017. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!