Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el állandóan az...

Miért megy el állandóan az internet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 napja kihoztam a telenortol a hello data start korlátlan internet csomagot. Beleraktam az új kártyát a telefonba megosztottam az internetet a számítógépre de valamiért sokszor elmegy a net vagy belassul. De csak akkor kezdi csinálni ezt ha elindítom mondjuk a pubg-t vagy más online játékot és játszani szeretnék, vagy ha mondjuk felmegyek a jofogásra. Néhány oldalt pl. nagyon nehezen akar betölteni (pl. jofogas, gyakorikérdések, a telenor saját oldala, outlook.com) van hogy egyáltalán meg sem nyitja őket de viszont pl. a youtube tökéletesen megy mindig még ha a felsorolt oldalak hibát írnak a youtube akkor is megy rendesen. Ha valamit letöltök akkor az is változó pl. steamen reggel 7mb/s-al töltött most pedig örülök ha 4-el megy ami nem rossz csak furcsa hogy előző nap miért volt gyorsabb sokkal és persze stabilabb mert az is néha abba hagyja a letöltést néha nem. Ha mobil wifi hotspotban osztom meg a netet akkor a rácsatlakozott eszközökön tűnik el folyamatosan a net. Kipróbáltam már egy másik telefonban is, ott is ugyanez. Már a gépet is újraraktam mert gondoltam lehet az a hibás rész de semmi változás. Az az érdekes hogy először a korlátlan facebookos, instagramos csomagom volt, ha azt megosztottam a gépre tökéletesen ment a facebook és nagyon sok játékot is elbírt többek közt a pubg-t is. Aztán volt a telenornak ajándék 2 nap korlátlan internete. amikor azt kipróbáltam tökéletes volt, a letöltés a a játékok a sima netezés minden tökéletesen ment. Pár hétre rá már a korlátlan facebookos mód sem működött rendesen és most a teljes korlátlan internet sem. Bocsi ha helytelenül írtam a dolgokat és összeszedetlenül de már kikészít hogy mi lehet ezzel. Elöre is köszi.

2017. dec. 17. 04:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Most már ott tart hogy ha elindítok egy online játékot eltűnik és aztán belassul durván az internet.
2017. dec. 17. 05:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj a telenornak , van kapcsolat opció is. Pár napon belül válaszolnak.
2017. dec. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!