Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon miért nem látok...

A Facebookon miért nem látok egy csoportot, amiből biztosan NEM vagyok kitiltva?

Figyelt kérdés

Adott két profil, mindkettő a sajátom, egy pollkorrekt munkahelyi és egy privát.


Az egyikkel moderálok egy csoportot, így látom, kik vannak letiltva. A másik profillal még rákeresni sem tudok erre az adott csoportra, pedig nem szerepel a letiltott személyek között. A csoport zárt, de nyilvános. Miért és hogyan fordulhat ez elő?



2017. dec. 20. 00:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Javítva: a csoport zárt, de nem rejtett.
2017. dec. 20. 00:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne; így legalább előre ugrik a kérdés; amúgy lehet, hogy csak valami hiba van, ami eddig még másnál sosem jött elő. Másik gépről vagy telefonról esetleg nem müxik? Tudom, ez mondjuk nem oldja meg a problémádat. Esetleg jelöld be ismerősnek egymásról a két profilt. De valszeg ez sem oldaná meg. Vagy a munkás profilról rakd ki a csoportból saját magad, azután vedd föl újra; csak nem tudom, föl lehet -e simán venni újra, valszeg igen. Küldd el a személyes profilodnak privát üzenetben a csoport linkjét. ÉS akkor esetleg lehet, hogy ki se kell magadat törölnöd. Szóval megírod a munkásról a linket a személyesre privátban. És akkor hátha onnan rá tudsz menni.
2017. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor mégis csak rejtett is lehet mert én nem tudok semilyen opcióról ami lehetséges az leírtak alapján
2017. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem lehet, akkor nem írtam volna ki a kérdést. Mi másért írtam volna oda külön kiemelve? A nyilvánvaló dolgokat is végigpróbáltam már.
2017. dec. 22. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Az is nyilvánvaló, hogy itt senki sem facebook fejlesztő. ;)
2018. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!