Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook accountot lehet...

Facebook accountot lehet törölni bejelentkezés nélkül?

Figyelt kérdés
Ahogy 2018 lett észrevettem, hogy az eddigi felfügesztett (2db) facebook accountom újraéledt (több ismerősömmel is megtörtént). Az egyikbe betudtam jelentkezni és véglegesen töröltem, viszont a másikba nem tudok bejelentkezni, csak az e-mail címem van meg és egy régen használt, és lecserélt jelszó amihez azt írja, hogy kb2 hónapja lett megváltoztatva(2 hónapja tuti h nem változtattam meg mert 2015 óta nem léptem be). És a másik probléma, hogy egy citromail-es fiókon van az email cím ami meg valszg törlődött lagalább is az 100 hogy oda nem fogok tudni belépni, így nem tudok új jelszót igényelni. Bármi ötlet?

2018. jan. 3. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!