Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet facebookom ha ennyire...

Lehet facebookom ha ennyire használnám csak?

Figyelt kérdés

Először is , hány éves kortól lehet?

Sok veszéllyel jár, azt mondják. Én nem szeretnék veszélyt, nem használnám ismerkedésre. Vannak Youtube videósok akiket követnék rajta de se képet se semmit nem osztanék meg.

Látják hogyha én pl megnézem valakinek a facebook oldalát? Akinek megnézem az látja hogy megnéztem, ugy hogy nem írtam neki semmit és nem is likeoltam?



2018. jan. 9. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
tiltja valami?
2018. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem volt még facebookom és nem is érdekelt eddig
2018. jan. 9. 18:38
 3/6 anonim válasza:

Nem tudok róla hogy lenne korhatár.

Nem látja az illető ha megnézed az oldalát. Csak azt látod amit nyilvánossá tesz. Van amit csak az ismerősök láthatnak.

A youtube videósokat követheted a youtube-on is. G-maillel jelentkezz be, és iratkozzál fel a csatornájára akit követni akarsz.

2018. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Először is , hány éves kortól lehet?"

13 a korhatár. Ha tisztában vagy az internet alapismereteivel, akkor semmi akadálya kortól függetlenül. Nekem is volt már fiókom 11 évesen, sőt előtte MSN, MyVip, majd iwiw is.


"Látják hogyha én pl megnézem valakinek a facebook oldalát?"

Nem.

Nyilván egy fejlesztő megtudja nézni, de mégis miért érdekelné?

2018. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

13 vagyok

2018. jan. 10. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!