Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véthettem a Facebook közösségi...

Véthettem a Facebook közösségi alapelvei ellen, ha bejelentkezésnél a hírfolyam elején mostanában azt hozza ki?

Figyelt kérdés

Ez érhető el, ha a tartalomra kattintok, majd a "Csapatunk levelének elolvasása" zöld gombra.: [link]


Személyes üzenetet nem kaptam, diszlájkolást sem kaptam, tartalmamat, hozzászólásomat nem törölték, van két zárt csoportom (kb. 180 - 190 tag), egy családkutatós, és egy szakmai. Máshova nem írok és nyilvános tartalmakat nem teszek fel soha (írtam a csoportok is zártak, csak a tagok láthatják). Most 1-2 tartalmamba próbálok beletörölni, de igazából nem tudom, mit kellene tennem. Ezekben a csoportokban rengeteg munka benne van.


Pl. van ilyen családban előkerülő téma, hogy lakosságcsere egyezmények, meg málenkij robot, de mivel zárt a csoport, így nem tudom az erről való beszélés kiket zavarhat. Pl. megemlítve azt, hogy 1945 címmel is készült nemrég magyar film, de nem éppen az éppen 45-ben végrehajtott málenkij robotról... Most leszedem a kényesnek ítélhető hozzászólásokat, semmi rossz nem volt köztük, de nehogy belekössön valaki és elvesszen a munkám (ez a félelem alapú világ, mint anno a fekete autós időkben...).


Ha valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata azt köszönöm, felpontozom!



2018. jan. 10. 01:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!