Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha én ethereum-t bányászok és...

Ha én ethereum-t bányászok és nem bitcoint, annak is van értelme?

Figyelt kérdés

Sok helyen fizetési eszközként még csak bitcoint látok, az ethereum is bejön a piacra egyszer?

Úgy vagyok fele hogyha már van szerverem itthon, ami nincs teljes egészében kihasználva, mert csak nginx-t futtatok rajta, akkor futhatna rajta bányász szoftver is.



2018. jan. 11. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A döntés egyszerű: Bitcoint bányászni személyi számítógéppel gyakorlatilag nem lehet, etereumot viszont egy jobb GPU-n igen. Javaslom, hogy nézz szét a témában, vannak más kriptuvaluták is, amiket adott esetben érdemesebb lehet bányászni.

Továbbá ezeket oda vissza tudod váltani egymásba, vagy készpénzre az ezzel foglalkozó internetes oldalakon, szóval én nem aggódnék amiatt, hogy nem lesz hol elkölteni ( vagy adott esetben nem lesz hol készpénzre váltani).

2018. jan. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én etheriumot se javaslok, bányássz altocint s add el. Ennyi.
2018. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A bicoin eleve annyira snassz manapság, hogy már csak a cigányok bányásszák..
2018. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már 2 éve bányászom és ETH most így év elején a legtöbb profitot hozza a Radeon RX kártyákkal.

Csak egy ostoba példa:

1. ETH napi 2€

2. XMR napi 1,29€


Difficulty is számít, hogy mennyi a "nehézség", Bitcoinnak akkora hogy grafikus kártyákkal sem hozza vissza a "betevő" áramot.


Szóval leegyszerűsítve, aki otthon Bitcoint akar bányászni az nagyon h*lye lehet :)

2018. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!