Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Error loading media: File could not be played?

Nézek egy sorozatot, és ezt dobta ki. Eddig jó volt. Az 50 percből van, hogy meg-megáll, de most véglegesen. Mit csináljak?

jan. 13. 02:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én megpróbálnám másik lejátszó programmal. A fájlt meg újra letölteném, hátha rosszul lett letöltve és azért.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 13. 02:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Interneten nézem, nem töltöttem le.

# 2/3Időpont jan. 13. 11:49 Privát üzenet
Nekem is ez volt a problémám. Más böngészővel oldódott meg, én az Opera-t alkalmazom. Bár azóta már minden másra is. :D

# 3/3Időpont márc. 1. 00:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Videót próbálok nézni, de a legtöbbnél ezt a hibaüzenetet kapom: "Error loading media:File could not be played" Mit tegyek?
Hibaüzenet:Intel CPU uCode loading error No IDE Master H. D. D. Detected Press F1 to Resume (? )
A munkahelyemen ráérős időmben egy online játékkal szeretnék játszani. De sajnos a játékok eljut a betöltés 100%ig és utána csak loading. Más olyan beállítást ami segíthet?...
A gépemen nem lehet lejátszani a played és stb. videókat. Mit kéne vele csinálni milyen program kéne hogy jó legyen?
GMOD-ban melyik cs-t kell megvenni, hogy tudjak a prophunttal játszani? Jelenleg csak a cs:Go van meg és fent a gépen, de hiába megyek fel egy szeróra, mindig kiírja : couldn't...
Error media file could not be played . Miért irja ezt minden video lajátszásnál? Kivéve a youtube-al!? . Operát használok és azzal csinálja csak ezt. De miért?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu