Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok csinálni a facebooko...

Mit tudok csinálni a facebookommal?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a jelszómat, az e-mail cím, amivel regisztráltam már megszűnt.. telefonra nem engedi küldeni a biztonsági kódot... Csináltam már másik profilt, jelentettem az előzőt, írtam is, hogy töröljék, de semmi.. Ha nem tudom valahogy visszacsinálni akkor nem szeretném, hogy megmaradjon és esetleg illetéktelen személyek hozzáférjenek. Segítsetek hogy tudnék újra belépni, vagy valahogy törölni!

2018. jan. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért mondjuk el neked hogy kell feltörni egy fb-t?

Ebben a világban nincs olyan aki elfelejtené pont a fészbuk jelszavát.Annyira rá vagytok függve mást nem is láttok.

2018. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újra beregisztrálod a már megszűnt e-mail címed, és arra küldik a jelszót.
2018. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem az érdekel, hogy kell feltörni csak a saját profilomba szeretnék visszajutni vagy töröltetni. És igen nem tudom a jelszómat mert 7évig volt az előző aztán tegnap egy kéretlen tartalom miatt kellett megváltoztatnom és sehogysem tudom kitalálni a beírtak kombinációját.. Az e-mailt amivel regisztráltam 8éve csináltam és vagy 5éve nem léptem be, ezért törölték. Csak segítséget szeretnék legalább ahhoz, hogy törölni, hogy tudom vagy töröltetni.
2018. jan. 13. 22:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam már és nem érkezik meg rá az e-mail :/
2018. jan. 13. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!