Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki nekem üzenetet küldd...

Aki nekem üzenetet küldd Viberen, az látja, kiknek a száma van benne a telefonomban, ez alapján el tudja őket érni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Viber üzenetet valakitől, aki benne van a telefonomban, azóta meg a Viberen feljön nekem egy csomó embernek a neve, akiket nem is ismerek, feltehetően az üzenetet küldőnek az ismerősei... Ez fordítva is működik? Azzal, hogy küldött nekem egy üzenetet, fel tudja keresni az én ismerőseimet?

2018. jan. 30. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

vibernél sosem lehet tudni

Örülj, ha csak ő kapta meg a listádat...

A viber alapból egy scammer alkalmazás (kémprogram)

2018. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem örülök neki, ha megkapja, mert nem egészen normális az illető, mondhatni klinikai eset, és nem száll le rólam. Csak azért van még a telefonomba a száma, hogy nehogy véletlenül automatikusan felvegyem, ha csörög. :/
2018. febr. 2. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!