Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy megás a netem, akkor...

Ha egy megás a netem, akkor miért csak 500-600 kb/s sebességgel tölt le?

Figyelt kérdés

Régen emlékszem pont egy megával jött le minden. Fogynának a seederek vagy az én készülékemben van a hiba?

Régen fél megás nettel is ennyivel jött le minden.



2018. febr. 9. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

1 db megabit? Hol találtál ilyen szolgáltatót?

És igen: a seederektől is függ

2018. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát beszéltünk egy ügyintézővel, mielőtt megkötöttük, ez itt a legkisebb csomag az egyetlen szolgáltatónál, ami a Telekom. És azt hiszem a weboldalukon is az volt, hogy 1 MB/s. De lehet én keverek valamit, nem nagyon vagyok ezekben otthon. :)
2018. febr. 9. 11:39
 3/5 A kérdező kommentje:
De már amúgy nincs ilyen csomagjuk, most a legkisebb 30 Mbit/s. Ha ez lejár, akkor valószínűleg jobban járunk, mert sokkal gyorsabb lesz a legolcsóbb csomaggal is a net.
2018. febr. 9. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, 1 megabit már nem sok mindenre elég (szóval tökmindegy igazából, hogy 1 megabit vagy csak 5-600k).

De nézd meg azt, hogy ez mit mutat:

[link]

2018. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb. évente 2x-3x töltök le, inkább csak olvasgatok a neten. De köszi a válaszokat.
2018. febr. 11. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!