Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitch-en hogy is van ez a...

Twitch-en hogy is van ez a donate lehetőség?

Figyelt kérdés
Bocs, ha primitív a kérdés, de nagyon kezdő vagyok még ebben. Tehát, ha streamelek valamilyen játékot, azért kaphatok támogatást (donate-et) a nézőktől ha jól értem? De hogyan jut el ez az adomány hozzám? Kell hozzá bankkártya vagy Paypal? Illetve milyen játékokkal volna érdemes játszanom, hogy lehetőleg sokan nézzék? Muszáj arcot s mutatni és dumálni is hozzá? Mert az valahogy nem az én világom, és különben is elmúltam már 50, hülyén venné ki magát ha egy ilyen idős ember ott tenné az agyát. Milyen játékok menők mostanság? SW Battlefront 2 megvan nekem és az NFS Payback. Azokról még érdemes streamet csinálni? Régebbi játékokkal is érdemes foglalkozni, vagy mindig csak a legújabbakat nézik. Mennyi időt érdemes streamelni? Ha valamiért megszakítom a streamet (pl. megetetem a macskát,jön a postás,stb) azért jár valamilyen büntetés vagy tiltás?Bocs a sok kérdés miatt, csak szeretnék valamennyire tisztán látni ebben a témában.

2018. febr. 12. 06:00
 1/2 G3rg3ly válasza:
100%

Hogy kapnád meg a pénzt ha nem lenne hova utalni?

Fortnite, League of Legends, Overwatch, PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, Cs:Go

Szerinted miért adnak pénzt az embernek? Azért ha jópofa és bírják. Ha nem beszélsz és nem mutatod az arcodat szerinted kit fogsz érdekelni és ki fog neked donatelni? Az égvilágon senki. Szerinted a streamereket odakötözik a gép elé? Akkor szakítod meg az adásodat amikor akarod.

2018. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ahogy irta az elottem levo azok jatekok legnezetebbek viszonylag idosebeket tobben neznek legyel humoros jopofa kezdetbe nem sokan fognak nezni de ha nem adod fel befuthatsz.Donatet akciot meg engedelyezni kell leitod szamlaszamod azt utalnak ra ...
2018. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!