Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb tárolási eszközök? Tanácsokat kérhetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár darab rajzfilmet, illetve képeimet akarom biztos helyen tárolni

Videó feltöltőkön meg a felhőkön nem nagyon szeretném tárolni,

A Videófeltöltőkön egyrészt azért mert törlik a privát tartalmat is, írtam a Videának de nem válaszoltak, Az inda pedig válaszolt és sajnos törlik a privátot is, Youtuben meg semmiképpen , illetve bármikor megszűnhetnek Inda és társai illetve becsődülnek, meg már némelyik nincs fent, még azelőtt töltöttem mielőtt törölték volna, a felhőknél is ugyan az a helyzet,

Melyikek a legbiztonságosabb illetve hosszabb távon tárolni őket? a válaszokat köszönöm :}



2018. febr. 15. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem felhőben tárolnám, külső házat veszel és HDD-t hozzá (2,5 vastagságút).

X havonta veszel újat (mert itt is előfordulhat sajnos a meghibásodás) és átmented arra is...

Minél több annál jobb.

2018. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én így szokom menteni a sok letöltött filmjeimet:

2 db külső HDD-n tárolom (bent van a szekrényben a dobozában, csak akkor vesszem elő ha rakok rá új filmeket).

És egy belső HDD-n.


Nem is tudtam hogy az Indavideó már törli a privátot is, jó tudni.

2018. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. :} 2-es válaszoló, itt van a válasz az Indától, ezt írták nekem: Szia!


Ha privátként töltesz fel jogvédett videót akkor az is törlésre kerülhet, igen.

2018. febr. 15. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
A Videa ha ír neked, meg írod mit írt?
2018. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legbiztonságoabb a HDD, igen.


Amúgy a felhőkkel mi a baj?

2018. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A felhőkkel az a baj, előbb utóbb letörlik a szerzői jógi tartalmakat.


Tavaly én kérdeztem meg az Indavideós tulajdonosát, és azt mondta nem törlik a privátot, de a kérdezőnek azt mondták hogy le törlik, minden évbe keményebb lesz a videómegosztók és a felhőtárhelyek is.

2018. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat még egyszer, Videa még semmit nem írt, utolsó hozzászóló sajnos ez van......
2018. febr. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!