Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek úgy írtam Messeng...

Ha valakinek úgy írtam Messengeren, h nem ismerősöm, csak vannak közös ismerőseink, látni fogja, h írtam neki az engedélykéréseken keresztül? Vagy rá kell kattintani a "felvétel a Messengerben"-gombra is?

Figyelt kérdés
Vagy ez a felvétel a messengerben egyáltalán mit csinál?

2018. febr. 15. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írt még rád ismeretlen? Mert akkor tudnád. Ugyanúgy látod az üzenetet, csak elkülönítve az "Engedélykérések" menüpontban. Ott a tartalmat magát is látod amit írtak, és dönthetsz, hogy elfogadod a felkérést, azaz hogy beszélsz vele, vagy pedig nem. Ha nemre nyomsz, látod még mindig az üzenetet magát, csak sem te, sem ő nem tud beszélgetni abban a csevegésben. Persze gondolom van lehetőség későbbi meggondolás esetén az elutasítás visszavonására, de ezt nem tudom biztosra mivel nem jutottam el eddig.
2018. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ax engedélykéréseknél látni foglya hogy azt hogy írtál neki üzenetet.Csak az a kérdés hogy elfogadja az üzenetet vagy sem mert ha nem akkor törlödik az üzenet.
2018. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!