Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy készülék képesm 4G+ hálózat elérésére? Vagy amelyik tud 4G-t az már képes rá? Nekem Huawei P8 lite-om van. Ez képes rá? LEtesztelni nem tudom, sajnos nálunk még nem épült ki csak a sima 4G hálózat.

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az van és 4G-s. A készülékek leírásában mindig szerepel, ha 4G-s.

Viszont régi kártyám volt és cserélni kellett, hogy használni tudjam a 4G-t.

2018. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy LTE CAT 4-es telefon.

150/50 Mbs-t tud.

Az a 4G+ amit halottál, az valami marketing bullshit lehet.

2018. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 4G+ 300 Mbps-os letöltési, és 50 Mbps-os feltöltési sebességre alkalmas. Felső-középkategóriás és felső kategóriás telefonokkal használható. Az LTE Advanced, azaz a 4G+ jelenleg 180 bázisállomáson elérhető, ebből 140 Budapesten található, a többi Győrben, Siófokon, Szombathelyen és Balatonfüreden.

Hetente körülbelül 15 4G+ bázisállomást aktivál a cég, így év végére már több mint 700 állomás működik majd országszerte.

2018. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bullshit megerősítve :)
2018. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!